Nasz zespół

dr n. med. Łukasz Konopka

dr n. med. Łukasz Konopka specjalista chirurgii stomatologicznej

Posiada ponad 14 lat doświadczenia klinicznego w zakresie stomatologii i chirurgii stomatologicznej. Ukończył z wynikiem ponad dobrym Wydział Lekarsko-Dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Tam też obronił z wyróżnieniem pracę doktorską i po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii stomatologicznej. Przez wiele lat dr Łukasz Konopka łączył pracę kliniczną z pracą naukową. Jest autorem i współautorem kilkunastu prac naukowych opublikowanych w czasopismach polskich i międzynarodowych, w tym w prestiżowym Journal of Periodontal Research oraz International Journal of Immunopathology and Pharmacology. Wyniki swoich badań prezentował na konferencjach naukowych w Polsce i za granicą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz International Congress of Oral Implantologists (ICOI).

W trakcie swojej kariery zawodowej nieustannie rozwija wiedzę i zdobywa dodatkowe umiejętności w zakresie wszystkich aspektów stomatologii, będąc jednocześnie ekspertem w zakresie chirurgii stomatologicznej. Posiada także doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej (m. in. toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, peelingi medyczne), którą aktywnie praktykuje.

Dr Łukasz Konopka ukończył liczne kursy praktyczne z zakresu stomatologii ogólnej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz medycyny estetycznej.

dr Monika Cłapa

dr Monika Cłapa

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu ukończyła w 2009 roku, a następnie odbyła staż podyplomowy w Poliklinice Stomatologicznej Szpitala Wojskowego we Wrocławiu.

W ciągu 11 lat pracy zawodowej zdobywała wiedzę na licznych kursach i konferencjach. Jej pasją jest endodoncja (leczenie kanałowe) - uczestniczyła w wielu szkoleniach u wybitnych specjalistów w tej dziedzinie.

Dr Monika Cłapa przywiązuje najwyższą wagę do jakości leczenia, dbając jednocześnie o komfort Pacjenta i dobrą atmosferę w trakcie wizyty.

dr Daria Tomanek

dr Daria Tomanek specjalista ortodoncji

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizację w zakresie ortodoncji ukończyła w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie prowadziła również zajęcia dydaktyczne dla studentów stomatologii w zakresie ortodoncji oraz fizjologii narządu żucia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i zjazdach. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci oraz osób dorosłych.

dr Mirella Stańdo

dr Mirella Stańdo

W 2015 roku ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny Oddziału Stomatologicznego Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2016 roku rozpoczęła pracę na macierzystej uczelni, pełniąc stanowisko asystenta w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej Jamy Ustnej i Przyzębia. W stomatologii interesuje się oraz zajmuje leczeniem chorób dziąseł i przyzębia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. W 2017 roku rozpoczęła badania w ramach pracy doktorskiej na temat wpływu stosowania wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 w niechirurgicznym leczeniu zapalenia przyzębia. Ponadto w kręgu zainteresowania dr Stańdo znajdują się zagadnienia z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej odbudowy zębów oraz endodoncji. W życiu kieruje się zasadą, iż ciągle należy wyznaczać sobie nowe cele zawodowe oraz konsekwentnie dążyć do ich osiągnięcia.

dr Damian Binkowski

dr Damian Binkowski

Jest absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego. Studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi ukończył w 2017 roku. Odbył staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej. Jego pasją jest leczenie endodontyczne, którym zajmuje się od początku swojej pracy zawodowej. To jemu poświęca najwięcej czasu. Stale aktualizuje swoją wiedzę przez uczestnictwo w kursach i szkoleniach związanych z procedurami leczenia kanałowego. Pozwala to na pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technik i materiałów, propagowanych przez autorytety w tej dziedzinie. W obszarze zainteresowań doktora Damiana Binkowskiego znajduje się też stomatologia zachowawcza, estetyczna i periodontologia.

Pacjenci i współpracownicy doceniają jego pozytywną energię, uśmiech, dokładność i cierpliwość. Podczas zabiegów zawsze dba o najwyższa jakość pracy i komfort pacjenta. Niewątpliwą zaletą doktora Damiana są również zdolności komunikacyjne, dzięki którym w sposób przystępny i zrozumiały objaśnia pacjentom plan leczenia i wykonywane przez siebie procedury.

Paulina Łuczak

Paulina Łuczak higienistka stomatologiczna

Tytuł higienistki stomatologicznej uzyskała w 2018 roku, jednak cały czas poszerza swoje umiejętności i aktywnie zdobywa wiedzę na kursach i szkoleniach. W Dentest Clinic zajmuje się profilaktyką i higieną jamy ustnej, przeprowadzając profesjonalne zabiegi skalingu, piaskowania i fluoryzacji. Z niezwykłym zaangażowaniem asystuje przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej i implantologii. Podczas zabiegów zawsze dba o najwyższą jakość pracy i komfort pacjenta.

Pacjenci i współpracownicy doceniają jej pozytywną energię, profesjonalizm, życzliwe podejście i poczucie humoru. Zawsze pełna pomysłów, inicjatywy i zrozumienia.

Malwina Ejdukiewicz

Malwina Ejdukiewicz higienistka stomatologiczna

Dyplom asystentki stomatologicznej uzyskała w 2016 roku, natomiast tytuł higienistki stomatologicznej dwa lata później. Jest również absolwentką Społecznej Akademii Nauk - kierunek: zarządzanie, specjalizacja: zdrowie publiczne, zarządzanie w biznesie i sektorze publicznym.

W pracy higienistki stawia na ciągły rozwój swoich umiejętności i wiedzy - odbyła liczne kursy i szkolenia z zakresu profilaktyki chorób jamy ustnej. W Dentest Clinic odpowiada za edukację stomatologiczną i promocję zdrowia - jest przewodnikiem Pacjenta w walce z wieloma problemami i ekspertem w dziedzinie środków służących pielęgnacji jamy ustnej. Perfekcyjnie wykonuje zabiegi profilaktyczne, takie jak skaling, piaskowanie, czy fluoryzacja oraz przeprowadza niektóre zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, np. wybielanie zębów.

W pracy kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta. Stara się go otoczyć taką opieką, by czuł się bezpiecznie i komfortowo. Jest nieocenionym wsparciem dla naszych lekarzy podczas wykonywania zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji i endodoncji.

Pacjenci i wspólpracownicy doceniają jej entuzjazm, zaangażowanie, życzliwość i doskonałą organizację pracy.

Joanna Chojecka

Joanna Chojecka higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji. Przeprowadza zabiegi z zakresu higieny i profilaktyki. Od 2015 r. wykładowca w Policealnej Szkole dla Asystentek i Higienistek Stomatologicznych w Łodzi. Aktywnie uczestniczy w życiu branżowym. Prowadzi również zajęcia dotyczące higieny jamy ustnej dla dzieci z przedszkoli oraz kobiet w ciąży. Motywuje i edukuje każdego pacjenta w zakresie zdrowia i higieny jamy ustnej. Jest również dyplomowanym technikiem sterylizacji medycznej.

W naszym gabinecie wykonuje zabiegi higienizacyjne oraz asystuje przy zabiegach chirurgicznych, endodontycznych i ortodontycznych.

Paulina Paliwoda

Paulina Paliwoda asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka higieniczna. W 2019 roku ukończyła studia I stopnia - Turystykę i Rekreację na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Zawsze interesowały ją także kierunki medyczne, dlatego zdecydowała się na rozpoczęcie nauki w Medycznej Szkole Policealnej w Łodzi, gdzie w 2020 roku uzyskała dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe jako asystentka stomatologiczna. Aktualnie kontynuuje naukę na kierunku higienistka stomatologiczna.

Ma doświadczenie w asystowaniu przy zabiegach dentystycznych z zakresu stomatologii zachowawczej oraz pedodoncji.

Katarzyna Madańska

Katarzyna Madańska Recepcjonistka

Od 2019 roku studentka kosmetologii. W Dentest Clinic odpowiedzialna jest za całokształt działań związanych z recepcją. Zawsze profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy, nie boi się wyzwań. Jest komunikatywna, otwarta i pewna siebie. Udziela kompleksowych informacji o świadczonych przez klinikę usługach, planuje terminy i rejestruje wizyty pacjentów. Współpracując z personelem medycznym, dba o wysoką jakość usług. Jej nastawienie sprawia, że każdy pacjent jeszcze przed wizytą zapomina o jakimkolwiek stresie.