Nasz zespół

dr n. med. Łukasz Konopka

dr n. med. Łukasz Konopka specjalista chirurgii stomatologicznej

Posiada ponad 14 lat doświadczenia klinicznego w zakresie stomatologii i chirurgii stomatologicznej. Ukończył z wynikiem ponad dobrym Wydział Lekarsko-Dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Tam też obronił z wyróżnieniem pracę doktorską i po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii stomatologicznej. Przez wiele lat dr Łukasz Konopka łączył pracę kliniczną z pracą naukową. Jest autorem i współautorem kilkunastu prac naukowych opublikowanych w czasopismach polskich i międzynarodowych, w tym w prestiżowym Journal of Periodontal Research oraz International Journal of Immunopathology and Pharmacology. Wyniki swoich badań prezentował na konferencjach naukowych w Polsce i za granicą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz International Congress of Oral Implantologists (ICOI).

W trakcie swojej kariery zawodowej nieustannie rozwija wiedzę i zdobywa dodatkowe umiejętności w zakresie wszystkich aspektów stomatologii, będąc jednocześnie ekspertem w zakresie chirurgii stomatologicznej. Posiada także doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej (m. in. toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, peelingi medyczne), którą aktywnie praktykuje.

Dr Łukasz Konopka ukończył liczne kursy praktyczne z zakresu stomatologii ogólnej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz medycyny estetycznej.

dr Monika Cłapa

dr Monika Cłapa

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu ukończyła w 2009 roku, a następnie odbyła staż podyplomowy w Poliklinice Stomatologicznej Szpitala Wojskowego we Wrocławiu.

W ciągu 11 lat pracy zawodowej zdobywała wiedzę na licznych kursach i konferencjach. Jej pasją jest endodoncja (leczenie kanałowe) - uczestniczyła w wielu szkoleniach u wybitnych specjalistów w tej dziedzinie.

Dr Monika Cłapa przywiązuje najwyższą wagę do jakości leczenia, dbając jednocześnie o komfort Pacjenta i dobrą atmosferę w trakcie wizyty.

dr Daria Tomanek

dr Daria Tomanek specjalista ortodoncji

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizację w zakresie ortodoncji ukończyła w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie prowadziła również zajęcia dydaktyczne dla studentów stomatologii w zakresie ortodoncji oraz fizjologii narządu żucia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i zjazdach. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci oraz osób dorosłych.

dr Katarzyna Pęczek

dr Katarzyna Pęczek

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W pracy z pacjentem wykorzystuje swoją dużą wiedzę i umiejętności z zakresu stomatologii zachowawczej oraz stomatologii estetycznej. Stale rozwija swoje zdolności uczestnicząc w szkoleniach i kursach prowadzonych przez ekspertów w swoich dziedzinach.

Dr Pęczek na pierwszym miejscu stawia planowanie leczenia dostosowanego do potrzeb i możliwości pacjenta, skupiając się zarówno na uzyskaniu pięknego uśmiechu, jak i prawidłowej funkcji całego narządu żucia. Bardzo dba o komfort pacjenta, szczególnie u osób, które boją się wizyt u dentysty. Nasi pacjenci podkreślają jej precyzję w działaniu oraz komunikatywność, która pozwala na dokładne i przystępne omówienie wszystkich elementów procesu leczenia. Współpracownicy doceniają jej rzetelność i dobrą energię. Pracę dr Pęczek charakteryzuje również bardzo dobre podejście do dzieci, które chętnie wracają na kolejne wizyty.

dr Klaudia Łukawska-Wręczycka

dr Klaudia Łukawska-Wręczycka

Jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z protetyki stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Jako stomatolog dąży do ciągłego rozwoju i udoskonalania swoich umiejętności. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i stale pogłębia wiedzę na licznych kursach oraz szkoleniach w zakresie stomatologii estetycznej, protetyki oraz kompleksowego planowania leczenia.

W pracy wykazuje się ogromną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Priorytetem jest dla niej dobry kontakt z Pacjentem - zwraca dużą uwagę, aby każda wizyta odbywała się bezstresowo i w miłej atmosferze. Jej największą pasją jest protetyka, równie dobrze odnajduje się w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej. Ma doskonałe podejście do dzieci, którzy przestają się bać wizyt u dentysty. Pacjenci doktor Łukawskiej-Wręczyckiej podkreślają jej profesjonalizm i chętnie wracają na kolejne wizyty. W naszej klinice doceniamy jej szeroki uśmiech każdego dnia, komunikatywność i dobrą energię.

Paulina Łuczak

Paulina Łuczak higienistka stomatologiczna

Tytuł higienistki stomatologicznej uzyskała w 2018 roku, jednak cały czas poszerza swoje umiejętności i aktywnie zdobywa wiedzę na kursach i szkoleniach. W Dentest Clinic zajmuje się profilaktyką i higieną jamy ustnej, przeprowadzając profesjonalne zabiegi skalingu, piaskowania i fluoryzacji. Z niezwykłym zaangażowaniem asystuje przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej i implantologii. Podczas zabiegów zawsze dba o najwyższą jakość pracy i komfort pacjenta.

Pacjenci i współpracownicy doceniają jej pozytywną energię, profesjonalizm, życzliwe podejście i poczucie humoru. Zawsze pełna pomysłów, inicjatywy i zrozumienia.

Malwina Kostrzewa

Malwina Kostrzewa higienistka stomatologiczna

Dyplom asystentki stomatologicznej uzyskała w 2016 roku, natomiast tytuł higienistki stomatologicznej dwa lata później. Jest również absolwentką Społecznej Akademii Nauk - kierunek: zarządzanie, specjalizacja: zdrowie publiczne, zarządzanie w biznesie i sektorze publicznym.

W pracy higienistki stawia na ciągły rozwój swoich umiejętności i wiedzy - odbyła liczne kursy i szkolenia z zakresu profilaktyki chorób jamy ustnej. W Dentest Clinic odpowiada za edukację stomatologiczną i promocję zdrowia - jest przewodnikiem Pacjenta w walce z wieloma problemami i ekspertem w dziedzinie środków służących pielęgnacji jamy ustnej. Perfekcyjnie wykonuje zabiegi profilaktyczne, takie jak skaling, piaskowanie, czy fluoryzacja oraz przeprowadza niektóre zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, np. wybielanie zębów.

W pracy kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta. Stara się go otoczyć taką opieką, by czuł się bezpiecznie i komfortowo. Jest nieocenionym wsparciem dla naszych lekarzy podczas wykonywania zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji i endodoncji.

Pacjenci i wspólpracownicy doceniają jej entuzjazm, zaangażowanie, życzliwość i doskonałą organizację pracy.

Anna Machowska-Pałgan

Anna Machowska-Pałgan higienistka stomatologiczna

Jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną oraz dyplomowaną asystentką stomatologiczną. Nieustannie poszerza swoją dotychczasową wiedzę oraz umiejętności praktyczne poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach, kursach, wykładach i warsztatach. Zawód higienistki stomatologicznej przynosi jej dużo przyjemności i satysfakcji.

Pacjentów zawsze otacza troskliwą opieką i dba o to, aby każdy z nich czuł się jak najbardziej zrelaksowany na fotelu. W swojej pracy stawia na kompetencje i precyzję. W Dentest Clinic zajmuje się profilaktyką i higieną jamy ustnej, przeprowadzając profesjonalne zabiegi skalingu, piaskowania i fluoryzacji. Jest rownież bezcennym wsparciem dla lekarzy podczas wykonywania zabiegów z zakresu endodoncji, chirurgii stomatologicznej i implantologii.

Zawsze zaangażowana, doskonale zorganizowana, pełna pomysłów i pozytywnej energii.

Joanna Chojecka

Joanna Chojecka higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji. Przeprowadza zabiegi z zakresu higieny i profilaktyki. Od 2015 r. wykładowca w Policealnej Szkole dla Asystentek i Higienistek Stomatologicznych w Łodzi. Aktywnie uczestniczy w życiu branżowym. Prowadzi również zajęcia dotyczące higieny jamy ustnej dla dzieci z przedszkoli oraz kobiet w ciąży. Motywuje i edukuje każdego pacjenta w zakresie zdrowia i higieny jamy ustnej. Jest również dyplomowanym technikiem sterylizacji medycznej.

W naszym gabinecie wykonuje zabiegi higienizacyjne oraz asystuje przy zabiegach chirurgicznych, endodontycznych i ortodontycznych.

Paulina Socha

Paulina Socha asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka higieniczna. W 2019 roku ukończyła studia I stopnia - Turystykę i Rekreację na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Zawsze interesowały ją także kierunki medyczne, dlatego zdecydowała się na rozpoczęcie nauki w Medycznej Szkole Policealnej w Łodzi, gdzie w 2020 roku uzyskała dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe jako asystentka stomatologiczna. Aktualnie kontynuuje naukę na kierunku higienistka stomatologiczna.

Ma doświadczenie w asystowaniu przy zabiegach dentystycznych z zakresu stomatologii zachowawczej oraz pedodoncji.

Katarzyna Madańska

Katarzyna Madańska Recepcjonistka

Od 2019 roku studentka kosmetologii. W Dentest Clinic odpowiedzialna jest za całokształt działań związanych z recepcją. Zawsze profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy, nie boi się wyzwań. Jest komunikatywna, otwarta i pewna siebie. Udziela kompleksowych informacji o świadczonych przez klinikę usługach, planuje terminy i rejestruje wizyty pacjentów. Współpracując z personelem medycznym, dba o wysoką jakość usług. Jej nastawienie sprawia, że każdy pacjent jeszcze przed wizytą zapomina o jakimkolwiek stresie.