Nasz zespół

dr n. med. Łukasz Konopka

dr n. med. Łukasz Konopka specjalista chirurgii stomatologicznej

Posiada ponad 14 lat doświadczenia klinicznego w zakresie stomatologii i chirurgii stomatologicznej. Ukończył z wynikiem ponad dobrym Wydział Lekarsko-Dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Tam też obronił z wyróżnieniem pracę doktorską i po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii stomatologicznej. Przez wiele lat dr Łukasz Konopka łączył pracę kliniczną z pracą naukową. Jest autorem i współautorem kilkunastu prac naukowych opublikowanych w czasopismach polskich i międzynarodowych, w tym w prestiżowym Journal of Periodontal Research oraz International Journal of Immunopathology and Pharmacology. Wyniki swoich badań prezentował na konferencjach naukowych w Polsce i za granicą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz International Congress of Oral Implantologists (ICOI).

W trakcie swojej kariery zawodowej nieustannie rozwija wiedzę i zdobywa dodatkowe umiejętności w zakresie wszystkich aspektów stomatologii, będąc jednocześnie ekspertem w zakresie chirurgii stomatologicznej. Posiada także doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej (m. in. toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, peelingi medyczne), którą aktywnie praktykuje.

Dr Łukasz Konopka ukończył liczne kursy praktyczne z zakresu stomatologii ogólnej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz medycyny estetycznej.

dr Monika Cłapa

dr Monika Cłapa

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu ukończyła w 2009 roku, a następnie odbyła staż podyplomowy w Poliklinice Stomatologicznej Szpitala Wojskowego we Wrocławiu.

W ciągu 11 lat pracy zawodowej zdobywała wiedzę na licznych kursach i konferencjach. Jej pasją jest endodoncja (leczenie kanałowe) - uczestniczyła w wielu szkoleniach u wybitnych specjalistów w tej dziedzinie.

Dr Monika Cłapa przywiązuje najwyższą wagę do jakości leczenia, dbając jednocześnie o komfort Pacjenta i dobrą atmosferę w trakcie wizyty.

dr n. med. Katarzyna Fabjańska

dr n. med. Katarzyna Fabjańska specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

Studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi ukończyła w 2009 roku. Od 2010 roku związana jest z Zakładem Endodoncji, początkowo jako doktorantka, obecnie na stanowisku adiunkta. W Zakładzie odpowiada za kształcenie studentów w języku angielskim. W 2018 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych za pracę dotyczącą środków płuczących stosowanych w leczeniu kanałowym, a w 2021 roku uzyskała tytuł specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją.

Uczestniczy w licznych kursach krajowych i zagranicznych. Nieustannie stara się doskonalić swój warsztat pracy. Kładzie duży nacisk na współpracę z pacjentem, dbając, aby każda wizyta była komfortowa, bezstresowa oraz wspominana z przyjemnością. Pasjonuje się również tematyką traumatologiczną w stomatologii, z powodzeniem prowadząc pacjentów po urazach zębów.

dr Daria Tomanek

dr Daria Tomanek specjalista ortodoncji

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizację w zakresie ortodoncji ukończyła w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie prowadziła również zajęcia dydaktyczne dla studentów stomatologii w zakresie ortodoncji oraz fizjologii narządu żucia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i zjazdach. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci oraz osób dorosłych.

dr Natalia Lamperska

dr Natalia Lamperska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2016 roku ukończyła staż w Interprasha Dental College&Hospital w New Delhi w Indiach. Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszego Studenta Stomatologii w roku akademickim 2015/16. Działaczka organizacji studenckich, wiceprezes a następnie prezes Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii w Łodzi, założycielka i wiceprezes Towarzystwa Młoda Stomatologia UM w Łodzi.

Członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE), certyfikowany lekarz Invisalign Go.

W swojej pracy stawia na jakość i precyzję - wszystkie zabiegi wykonuje w powiększeniu. Regularnie uczestniczy w krajowych i zagranicznych szkoleniach z zakresu protetyki, stomatologii estetycznej, endodoncji oraz stomatologii zachowawczej. W celu uzyskania u swoich Pacjentów najpiękniejszego uśmiechu chętnie sięga do najnowszych technologii. Miłośniczka cyfrowej stomatologii. Pokazuje swoim Pacjentom, że zabiegi stomatologiczne mogą być bezbolesne a sama wizyta może przebiegać w przyjemnej atmosferze.

Pacjenci dr Lamperskiej doceniają jej profesjonalizm i zaangażowanie, współpracownicy cenią za optymizm, uśmiech i entuzjazm.

dr Dorota Wasyliszyn

dr Dorota Wasyliszyn

Jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Czterokrotnie uzyskała stypendium rektora dla najlepszych studentów.

Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności dzięki uczestnictwu w licznych kursach i szkoleniach, aby zapewnić naszym pacjentom jak najlepszą opiekę. Dzięki swojej empatii potrafi nawiązać kontakt z każdym pacjentem. W codziennej praktyce zajmuje się leczeniem protetycznym i zachowawczym oraz odbudowami w strefie estetycznej. W pracy klinicznej wykorzystuje powiększenie pola zabiegowego w postaci mikroskopu i lup stomatologicznych. Jej zamiłowanie do nowoczesnych technik i materiałów stomatologicznych przekłada się na indywidualne podejście do każdego pacjenta.

dr Klaudia Łukawska-Wręczycka

dr Klaudia Łukawska-Wręczycka

Jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z protetyki stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Jako stomatolog dąży do ciągłego rozwoju i udoskonalania swoich umiejętności. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i stale pogłębia wiedzę na licznych kursach oraz szkoleniach w zakresie stomatologii estetycznej, protetyki oraz kompleksowego planowania leczenia.

W pracy wykazuje się ogromną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Priorytetem jest dla niej dobry kontakt z Pacjentem - zwraca dużą uwagę, aby każda wizyta odbywała się bezstresowo i w miłej atmosferze. Jej największą pasją jest protetyka, równie dobrze odnajduje się w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej. Ma doskonałe podejście do dzieci, którzy przestają się bać wizyt u dentysty. Pacjenci doktor Łukawskiej-Wręczyckiej podkreślają jej profesjonalizm i chętnie wracają na kolejne wizyty. W naszej klinice doceniamy jej szeroki uśmiech każdego dnia, komunikatywność i dobrą energię.

Paulina Łuczak

Paulina Łuczak higienistka stomatologiczna

Tytuł higienistki stomatologicznej uzyskała w 2018 roku, jednak cały czas poszerza swoje umiejętności i aktywnie zdobywa wiedzę na kursach i szkoleniach. W Dentest Clinic zajmuje się profilaktyką i higieną jamy ustnej, przeprowadzając profesjonalne zabiegi skalingu, piaskowania i fluoryzacji. Z niezwykłym zaangażowaniem asystuje przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej i implantologii. Podczas zabiegów zawsze dba o najwyższą jakość pracy i komfort pacjenta.

Pacjenci i współpracownicy doceniają jej pozytywną energię, profesjonalizm, życzliwe podejście i poczucie humoru. Zawsze pełna pomysłów, inicjatywy i zrozumienia.

Malwina Kostrzewa

Malwina Kostrzewa higienistka stomatologiczna

Dyplom asystentki stomatologicznej uzyskała w 2016 roku, natomiast tytuł higienistki stomatologicznej dwa lata później. Jest również absolwentką Społecznej Akademii Nauk - kierunek: zarządzanie, specjalizacja: zdrowie publiczne, zarządzanie w biznesie i sektorze publicznym.

W pracy higienistki stawia na ciągły rozwój swoich umiejętności i wiedzy - odbyła liczne kursy i szkolenia z zakresu profilaktyki chorób jamy ustnej. W Dentest Clinic odpowiada za edukację stomatologiczną i promocję zdrowia - jest przewodnikiem Pacjenta w walce z wieloma problemami i ekspertem w dziedzinie środków służących pielęgnacji jamy ustnej. Perfekcyjnie wykonuje zabiegi profilaktyczne, takie jak skaling, piaskowanie, czy fluoryzacja oraz przeprowadza niektóre zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, np. wybielanie zębów.

W pracy kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta. Stara się go otoczyć taką opieką, by czuł się bezpiecznie i komfortowo. Jest nieocenionym wsparciem dla naszych lekarzy podczas wykonywania zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji i endodoncji.

Pacjenci i wspólpracownicy doceniają jej entuzjazm, zaangażowanie, życzliwość i doskonałą organizację pracy.

Paulina Socha

Paulina Socha higienistka stomatologiczna

Jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną oraz dyplomowaną asystentką stomatologiczną. W 2019 roku ukończyła studia I stopnia - Turystykę i Rekreację na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Zawsze interesowały ją także kierunki medyczne, dlatego zdecydowała się na rozpoczęcie nauki w Medycznej Szkole Policealnej w Łodzi, gdzie w 2020 roku uzyskała dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe jako asystentka stomatologiczna. Dyplom higienistki stomatologicznej uzyskała dwa lata później.

Ma doświadczenie w asystowaniu przy zabiegach dentystycznych z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz pedodoncji.

Małgorzata Śmigielska

Małgorzata Śmigielska manager ds. rozwoju

Małgorzata do naszego zespołu dołączyła w grudniu 2021 roku. Pracowała wtedy na stanowisku rejestratorki medycznej współdziałając z zespołem medycznym i dbając o wysoką jakość usług. Dała się wtedy poznać jako osoba opanowana i empatyczna, rozumiejąca potrzeby pacjentów. W tym czasie Małgosia pokazała nam również, że jest osobą dobrze zorganizowaną, z głową wypełnioną pomysłami. Dlatego też w kwietniu 2023 roku objęła stanowisko managera ds. rozwoju. Od tej pory jest odpowiedzialna za wdrażanie nowych projektów w naszej klinice.

Aktywnie współpracuje ze wszystkimi członkami zespołu, aktualizuje i ulepsza ofertę Dentest Clinic oraz współtworzy strategię rozwoju.

Pacjenci i współpracownicy doceniają jej profesjonalizm, kreatywność, pozytywną energię i życzliwość.

Katarzyna Madańska

Katarzyna Madańska manager kliniki

W Dentest Clinic odpowiedzialna jest za całokształt działań związanych z recepcją. Kontroluje pracę rejestracji medycznej, organizuje grafiki i zamówienia. Zawsze profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy, nie boi się wyzwań. Jest komunikatywna, otwarta i pewna siebie.

Katarzyna nadzoruje pracę zespołu Dentest Clinic oraz buduje i utrzymuje dobre relacje z pacjentami. Udziela kompleksowych informacji o świadczonych przez klinikę usługach, planuje terminy i rejestruje wizyty pacjentów. Współpracując z personelem medycznym, dba o wysoką jakość usług. Jej nastawienie sprawia, że każdy pacjent jeszcze przed wizytą zapomina o jakimkolwiek stresie.