Wybielanie zębów

Kawa, herbata czy papierosy to jedne z wielu czynników, które są przyczyną powstawania przebarwień na zębach. Skutkiem tego jest nieestetyczny wygląd zębów, który wpływa na obniżenie naszego komfortu psychicznego. Warto w takim przypadku sięgnąć po rozwiązania, które oferuje współczesna stomatologia w zakresie wybielania zębów.

Należy zaznaczyć, że wybielanie zębów powinniśmy przeprowadzać w gabinecie stomatologicznym. Istnieją bowiem przeciwwskazania, które uniemożliwiają przeprowadzenie takiej procedury. Do przeciwwskazań do zabiegu wybielania zębów należą m.in.: próchnica zębów, parodontoza, nadwrażliwość zębów czy alergia na składnik żelu wybielającego.

Współczesna stomatologia oferuje różne metody skutecznego wybielania zębów.

Jedną z nich jest wybielanie lampą Beyond. Polega ona na nałożeniu odpowiedniego żelu na zęby, który aktywowany jest przez światło lampy Beyond. Zwiększa ona szybkość przechodzenia żelu przez szkliwo do zębiny i aktywuje proces utleniania wewnątrz zęba. Metoda jest szybka, niezwykle skuteczna, a efekty zadowalające.

Naszym Pacjentom oferujemy szybki i skuteczny sposób na likwidację przebarwień. Oferta kliniki z zakresu wybielania zębów obejmuje:

  • wybielanie lampą Beyond
  • wybielanie nakładkowe
  • wybielanie wewnętrzne (zębów martwych)